13 maja 2014 22:14 | Aktualności

Albus 2014

W dniach 7-13.05.2014 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskich konkursach Albus 2014 z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki i przyrody, organizowanych przez Centrum Edukacji Szkolnej. Zadaniem uczniów było rozwiązanie zadań testowych, w których tylko jedna z odpowiedzi A, B, C lub D była prawidłowa. Za poprawnie zaznaczoną odpowiedź uczestnik otrzyma 1 punkt, a za błędnie zaznaczoną (-1) punkt. Uczeń miał także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi. Wyniki konkursów zostaną ogłoszone w terminie do 9 czerwca 2014r.
Do konkursu przystąpiło 27 uczniów z klas IV – VI.

Język polski: Antonina Wawrowska (kl. IV), Joanna Wrona (kl. IV), Katarzyna Wieczorek (kl. IV), Kornelia Matlak (kl. IV), Magdalena Dobija (kl. IV), Seweryn Cudek (kl. IV), Natalia Motyka (kl. Va), Karolina Murańska (kl. Va), Krzysztof Pieczarka (kl. Va), Martyna Suława (kl. Va), Natalia Broda (kl. Vb), Izabela Krzus (kl. Vb), Patryk Bundyra (kl. VI), Kamil Drewniak (kl. VI), Tymoteusz Gancarczyk (kl. VI), Gabriel Jarco (kl. VI).

Matematyka: Aleksandra Caputa (kl. IV),  Kornelia Leszczuk (kl. IV), Kornelia Matlak (kl. IV), Antonina Wawrowska (kl. IV), Mikołaj Biegun (kl. Va), Maciej Bojda (kl. Va), Martyna Suława (kl. Va), Izabela Krzus (kl. Vb), Martyna Żur (kl. Vb), Patryk Bundyra (kl. VI), Kamil Drewniak (kl. VI), Tymoteusz Gancarczyk (kl. VI), Gabriel Jarco (kl. VI).

Język angielski: Kornelia Matlak (kl. IV), Antonina Wawrowska (kl. IV), Karolina Motyka (kl. IV), Filip Urbański (kl. IV), Jan Ciućka (kl. IV), Nikodem Duraj (kl. IV), Natalia Broda (kl. Vb), Izabela Krzus (kl. Vb), Natalia Motyka (kl. Va), Kajetan Noga (kl. Va), Krzysztof Pieczarka (kl. Va), Martyna Suława (kl. Va), Mikołaj Biegun (kl. Va), Patryk Bundyra (kl. VI), Kamil Drewniak (kl. VI), Tymoteusz Gancarczyk (kl. VI), Julia Caputa (kl. VI), Gabriel Jarco (kl. VI).

Przyroda: Seweryn Cudek (kl. IV), Magdalena Dobija (kl. IV), Katarzyna Wieczorek (kl. IV), Martyna Suława (kl. Va), Izabela Krzus (kl. Vb), Patryk Bundyra (kl. VI), Kamil Drewniak (kl. VI), Tymoteusz Gancarczyk (kl. VI).

Zdjęcia: