16 kwietnia 2014 22:19 | Aktualności

Ogólnopolski konkurs Panda Junior z języka angielskiego

W piątek 11 kwietnia 2014r. Pani Anna Mrowiec przeprowadziła wśród 18 uczniów klas I – III naszej szkoły ogólnopolski konkurs Panda Junior z języka angielskiego. Konkurs Panda Junior z języka angielskiego pozwala uczniom sprawdzić wiedzę ze słownictwa i podstawowych zwrotów.

Tegoroczny konkurs miał formę testu składającego się z 21 ciekawie opracowanych pytań (krzyżówka, wykreślanka) o różnej skali trudności. Pytania konkursowe zawierały jedną bądź więcej poprawnych odpowiedzi.

Wyniki konkursu pomogą nauczycielom poznać postępy uczniów w nauce oraz wskażą ewentualne braki. A oto lista uczestników konkursu:

kl. I: Natalia Klimonda, Filip Syposz, Krzysztof Okarma, Amelia Gruszecka, Filip Cudek, Wioletta Lach

kl. II: Emilia Marszałek, Milena Sobala, Michał Kłusak, Maksymilian Gaciek, Sebastian Gut, Mateusz Michalski

kl. III: Krzysztof Klimonda, Mateusz Jasek, Julia Białożyt, Katarzyna Caputa, Maciej Siwek, Oskar Gancarczyk

Zdjęcia: