10 kwietnia 2014 21:42 | Aktualności

Zakwalifikowani do etapu powiatowego!

W tym roku już po raz 37 na terenie całego kraju organizowany jest Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Nasza szkolna drużyna w składzie: Julia Caputa (klasa VI), Izabela Krzus (klasa Vb), Gabriel Jarco (klasa VI) i Kamil Drewniak (klasa VI) pod opieką pani Agnieszki Janosz 7 kwietnia 2014 pojechała do Żywca na ten Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa. Gminny etap turnieju odbył się w budynku Komendy Powiatowej Policji w Źywcu. Brały w nim udział drużyny reprezentujące szkoły podstawowe z całej gminy Radziechowy - Wieprz. Uczestnicy pisali test z przepisów ruchu drogowego. Jak się potem okazało naszej drużynie poszło znakomicie. Zdobyła 72 punkty i zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych. Brawo!

Uczniów do konkursu przygotowywała Pani mgr Anna Micherda. Gratulujemy!