07 kwietnia 2014 21:15 | Aktualności

III Turniej Trójek Siatkarskich o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Wieprzu

5 marca odbył się po raz III Turniej Trójek Siatkarskich o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Wieprzu. Wzięły w nim udział 4 szkoły naszej gminy. Dzięki tym zawodom udało się zapewnić dzieciom sportową sobotę, podczas której mogły rywalizować między sobą, a poza tym spędzić aktywnie czas. Zaangażowanie zawodników było ogromne.

Nasi siatkarze utrzymują miejsce pierwsze w klasyfikacji generalnej III Turnieju Trójek Siatkarskich.
Grupa chłopaków:
I miejsce – Bundyra Patryk, Gancarczyk Tymoteusz, Tomiczek Szczepan
II miejsce – Drewniak Kamil, Salawa Jakub, Piela Klaudiusz
Grupa dziewcząt:
II miejsce – Kręcichwost Katarzyna, Dusik Klaudia, Pietraszko Agnieszka

Cieszymy się, że zawody przyciągnęły naszych młodych sportowców: Śleziak Aleksandra, Pawełek Paulina, Caputa Julia. Swoje umiejętności wykazali również piątoklasiści: Murańska Karolina, Caputa Kinga, Dudek Weronika, Rozmus Antoni, Włoch Jakub, Czulak Jakub.
Sędzią głównym była mgr Magdalena Szczotka z gimnazjum.
Opiekę i przygotowanie sprawowała mgr Agnieszka Janosz.

Zdjęcia: