04 kwietnia 2014 16:03 | Aktualności

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej

W dniu 25 marca 2014 r. na sali gimnastycznej naszej szkoły, według gminnego kalendarza imprez sportowych, odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców. Do rywalizacji spośród wszystkich szkół gminy przystąpiły drużyny ze Szkoły Podstawowej w  Wieprzu i Szkoły Podstawowej z Brzuśnika. Sędzią głównym turnieju był mgr Grzegorz Ciurla.
W zawodach tych uczennice naszej szkoły zajęły I miejsce i awansowały do zawodów powiatowych.
26 marca 2014 r. uczennice reprezentowały gminę Radziechowy - Wieprz na Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej. Dziewczęta rywalizowały z zespołem z Żabnicy, niestety przegrana zaważyła o dalszych losach naszej drużyny.
Dziewczęta wzbogaciły się o nowe doświadczenia i zadeklarowały chęć uczestnictwa w dodatkowych zajęciach z piłki ręcznej.

Skład drużyny: Pawełek Paulina, Kręcichwost Katarzyna, Śleziak Aleksandra, Dusik Klaudia, Dudek Hiacynta, Pietraszko Agnieszka, Murańska Karolina – bramkarz, Dudek Weronika – rezerwa.
Przygotowanie i opiekę sprawowała mgr Agnieszka Janosz.