23 marca 2014 22:07 | Aktualności

I MIEJSCE w zawodach Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz

W sobotę 22.03.2014 r. uczniowie: Caputa Julia, Pawełek Paulina, Śleziak Aleksandra, Murańska Karolina, Bundyra Patryk, Kaletka Kamil, Ciućka Jan, Urbański Filip, Cudek Seweryn uczestniczyli w zawodach Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radziechowy – Wieprz. Gospodarzem turnieju było Gimnazjum w Wieprzu.
Nasza szkoła zajęła I miejsce  drużynowo!
Miejsca indywidualne dziewcząt:            Miejsca indywidualne chłopaków:
I miejsce: Śleziak Aleksandra,                 II miejsce: Kaletka Kamil,
II miejsce: Murańska Karolina,                III miejsce: Ciućka Jan,
III miejsce: Pawełek Paulina.
GRATULUJEMY!!!

Tenis stołowy stanowi w naszej szkole sportową atrakcję śródlekcyjną jak i pozalekcyjną, daje możliwość wszechstronnego rozwoju ruchowego dzieci. Nasi uczniowie harmonijnie rozwijają podstawowe cechy motoryczne, koordynację, szybkość i refleks. Z wielką radością dzieci spotykają się na korytarzach szkoły, przy stołach ping - pongowych, by umiejętnie sterować piłką za pomocą rakietki w granicach stołu i nad siatką, doskonaląc przyjęcia i uderzenia. Dzięki systematycznemu współzawodnictwu konsekwentnie dążą do celu uodparniając swój organizm na trudności z jakimi spotykają się w życiu codziennym. Kształtują wolę walki oraz zasady postępowania fair play.

Zdjęcia: