20 marca 2014 19:50 | Aktualności

KANGUR 2014

W czwartek 20 marca 2014 r. po raz kolejny braliśmy udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR. Miłośnicy Królowej Nauk musieli zmierzyć się z zadaniami o rożnym stopniu trudności, wykazać się bardzo dobrą wiedzą matematyczną oraz umiejętnościami rozwiązywania zadań nietypowych.
W tegorocznym konkursie swoja wiedzę sprawdzało 27 uczniów z klas III – VI.

W kategorii MALUCH startowali uczniowie klas III i IV: Biegun Martyna, Caputa Katarzyna, Gancarczyk Oskar, Jasek Mateusz, Klimonda Krzysztof, Matlas Marcin, Pitry Patryk, Rozmus Kamil, Siwek Maciej, Skupień Martyna, Sobel Adam, Studencka Patrycja, Dobija Magdalena, Matlak Kornelia, Rypień Natalia, Wawrowska Antonina, Wrona Joanna.

W kategorii BENIAMIN startowali uczniowie klas V i VI: Błachut Joanna, Broda Natalia, Ficoń Wiktoria, Gustyn Kinga, Krzus Izabela, Suława Martyna, Żur Martyna, Bundyra Patryk, Drewniak Kamil, Gancarczyk Tymoteusz.

Po zakończonym konkursie każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy breloczek – układankę przestrzenną.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

Zdjęcia: