23 lutego 2014 22:30 | Aktualności

Po dyskotece...

W czwartek (20.02.) odbyła się dyskoteka szkolna organizowana przez Samorząd Uczniowski.

Opiekunowie samorządu (p. Brandys, p. Owsionka i p. Dudek) wraz z uczniami dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i podczas zabawy. Paniom Annie Mrowiec, Monice Słowik i Magdalenie Wawrowskiej za aktywny udział w przygotowaniach miejsca na dyskotekę oraz doskonałą organizację zabaw i konkursów dla młodszych dzieci. Pani Elżbiecie Figurze za pomoc i czuwanie nad bezpieczeństwem klas starszych. Pani Agnieszce Jakubowskiej za wzbogacenie loterii fantowej. Panu Staszkowi za przygotowanie sprzętu, paniom sprzątaczkom za pomoc w sprzątaniu po dyskotece.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy pomagali w przygotowaniach i starali się, aby wszyscy naprawdę dobrze się bawili.

Dyskoteka szkolna 20.02.2014