16 lutego 2014 11:59 | Aktualności

Gminne Igrzyska Sportowe z Tenisa Stołowego

14 lutego 2014 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów Szkoły Podstawowej z Bystrej oraz z Brzuśnika. Na sali gimnastycznej, pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego, odbyły się Gminne Igrzyska Sportowe z Tenisa Stołowego. Reprezentantami naszej szkoły byli: Caputa Julia, Pawełek Paulina, Śleziak Aleksandra – klasa VI, Bundyra Patryk, Kaletka Kamil – klasa VI oraz Ciućka Jan klasa IV. Uczniowie naszej szkoły w kategorii dziewcząt jak i chłopaków, zostali reprezentantami Gminy, pokonując innych dostali się do Powiatu. We wtorek tj. 18 lutego będziemy trzymać kciuki za sportową reprezentację Tenisa Stołowego Naszej Szkoły!

Gratulujemy uczniom jak również nauczycielom wychowania fizycznego: Agnieszce Janosz i Grzegorzowi Ciurla.

Gminne Igrzyska Sportowe z Tenisa Stołowego