14 lutego 2014 19:23 | Aktualności

Dzień dziś wyjątkowy, bo Walentynkowy!!!

Dotychczas w naszej szkole w dniu św. Walentego pisaliśmy kartki z życzeniami dla naszych sympatii, przyjaciół i ulubionych nauczycieli. W tym roku Samorząd Uczniowski poszedł o krok dalej i oprócz tradycyjnej „Poczty Walentynkowej” zachęcał, aby w tym dniu włożyć ubrania w odcieniach różu i czerwieni oraz otoczyć się symbolami walentynkowymi.

Akcja spotkała się z dużym odzewem klas I – III, które już wcześniej przygotowywały plakietki na ubrania, serduszka techniką orgiami, przyozdabiały opaski oraz specjalne walentynkowe kapelusze. Jeśli chodzi o klasy IV – VI bez wątpienie klasa V b wyróżniała się spośród tłumu w sposób szczególny. Wykazali się świetną organizacją oraz pokazali, czym jest dobra zabawa.

Nasi szkolni listonosze dostarczyli dziesiątki walentynek samodzielnie wykonanych przez uczniów. Klasy, które szczególnie włączyły się do akcji otrzymały od listonosza nie tylko kartki, ale również coś słodkiego. Oby „Poczta Walentynkowa” i w przyszłym roku dostarczyła nasze życzenia walentynkowe tym, którzy są dla nas ważni.

Walentynki 2014