22 stycznia 2014 11:43 | Aktualności

Zimowy wypoczynek czas rozpocząć!!!

Poniedziałek 20 stycznia, początek ferii zimowych, nasi uczniowie zaczęli bardzo aktywnie, a mianowicie od wyjazdu do „Aqua Parku” w Leśnej pod opieką Pani mgr A. Janosz i mgr I. Dudek. Wspaniałej zabawie nie było końca. Pani Janosz bardzo ciekawie zaplanowała czas wypoczynku na pływalni. Uczniowie doskonalili technikę pływania uczestnicząc w takich zabawach jak: ryby w sieci, berek – rekin, spłoszone mewy, deszcz oraz inne zachęcające już samą nazwą. Część czasu uczniowie sami zorganizowali urządzając wyścigi, grając w piłkę wodną, zjeżdżając na zjeżdżalni. Bez wątpienia wkroczyliśmy w tegoroczne ferie pełni chęci i zapału, wykorzystajmy ten czas jak najlepiej - podejmując aktywność fizyczną.

Pamiętajmy: w zdrowym, wysportowanym ciele, zdrowy duch! Oby tak dalej!

Ferie na basenie w Leśnej