20 grudnia 2013 16:39 | Aktualności

WYNIKI SZKOLNEGO MATEMATYCZNEGO KONKURSU „SPORT TO ZDROWIE”

W dniach 17-18 grudnia 2013 roku odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny pod patronatem Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego, które ufundowało dyplomy oraz nagrody dla uczestników. Tematem przewodnim tegorocznych rozgrywek był sport. 33 uczniów musiało zmierzyć się z zadaniami otwartymi, z zadaniami typu prawda – fałsz oraz krzyżówkami. Po sprawdzeniu prac przyznano nagrody w trzech kategoriach wiekowych:
Klasa IV
I miejsce: Magdalena Dobija
II miejsce: Antonina Wawrowska
III miejsce: Natalia Rypień
Klasy V
I miejsce: Martyna Suława
II miejsce: Martyna Żur
III miejsce: Izabela Krzus
Klasa VI
I miejsce: Kamil Drewniak, Patryk Bundyra
II miejsce: Tymoteusz Gancarczyk
III miejsce: Łukasz Lach
Gratulujemy wyników!

Pozostali uczestnicy konkursu:
Klasa IV: Robert Berek, Filip Urbański, Seweryn Cudek, Joanna Wrona, Mariusz Lach, Karolina Motyka, Kornelia Matlak, Kornelia Leszczuk.
Klasy V: Natalia Broda, Mikołaj Biegun, Wiktoria Ficoń, Kinga Gustyn, Krystian Dudek, Karolina Murańska, Joanna Błachut, Natalia Motyka, Maciej Bojda.
Klasa VI: Tomasz Polak, Agnieszka Pietraszko, Gabriel Jarco, Michał Czulak, Paulina Pawełek, Julia Caputa.

Zdjęcia: