14 listopada 2013 23:10 | Aktualności

Ale się działo…

W dniu dzisiejszym tj. 14.11.2013 roku wspaniale bawiliśmy się na dyskotece szkolnej. Już dawno nikt nas nie porwał do zabawy tak, jak Panie Anna Mrowiec i Magdalena Włoch. Uczniowie klas młodszych oraz po raz pierwszy przedszkolaki fantastycznie bawili się w „Baloniku nasz malutki”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”, zabawy stare ale ciągle lubiane. Najmłodsi uczniowie tańczyli kaczuszki, brali udział w warsztatach tanecznych stawiając pierwsze kroki w makarenie, gangnam style czy lambadzie pod czujnym okiem uczniów klas piątych i klasy szóstej. Przez chwilę można było poczuć się jak gwiazda muzyki śpiewając znane utwory nagradzane gromkimi brawami oraz słodkościami. Na dyskotece nie zabrakło również konkursów czy loterii i przy odrobinie szczęścia można było wygrać wspaniałe nagrody.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej dyskoteki: uczniom, nauczycielom, rodzicom.

Organizatorem dyskoteki był Samorząd Uczniowski.

Dyskoteka szkolna 14.11.2013