Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu

04 listopada 2020 11:48 | Aktualności

Ślubowanie uczniów klas I

14 października br. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał Dyrektor Szkoły. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu.

Pierwszoklasiści zaprezentowali także piękny program artystyczny, w którym zdali pierwszy egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali o naszej ojczyźnie, szkolnej nauce oraz zasadach zachowania. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i legitymacje szkolne.
Nie zabrakło też upominków i słodkości od rodziców oraz koleżanek i kolegów z klasy II.