Szkoła Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu

12 października 2020 14:05 | Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej od Rady Rodziców

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Rada Rodziców pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia Dyrekcji, Nauczycielom i Pedagogom, jak również wszystkim Pracownikom Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu.

Praca z dziećmi i młodzieżą jest szczególnym powołaniem do czynnego towarzyszenia rozwojowi drugiego człowieka. Młodzież potrzebuje mistrzów edukacji: autorytetów miłości i prawdy, autorytetów szlachetnych serc i mądrych umysłów, którzy obok gruntownej i rzetelnej wiedzy nauczą otwartości i życzliwości wobec drugiego człowieka. To niezwykle trudne i odpowiedzialne zadanie.

Dlatego życzymy Państwu dużo sił, abyście mogli jak najlepiej tę misję wypełnić. Życzymy, aby trud, zaangażowanie przyniosły szacunek uczniów, rodziców i osobistą satysfakcję. Niech każdy dzień opromienia Was radością.

Najlepsze życzenia

składa