28 października 2019 15:50 | Aktualności

Warsztaty przyrodniczo - matematyczne w ZSME w Żywcu

W dniu 25.10.2019 r. dzięki uprzejmości nauczycieli z Zespołu Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Żywcu, uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w warsztatach przyrodniczo – matematycznych organizowanych w tamtejszej szkole.

Uczniowie klas ósmych mieli okazję rozwiązywać przykładowe testy egzaminacyjne oraz usystematyzować poznany dotąd materiał z matematyki.

Bardzo interesujące okazały się dla nich zajęcia chemiczne, w których samodzielnie mogli przeprowadzić wiele ciekawych doświadczeń. Dodatkową atrakcją była profesjonalna odzież i bogato wyposażona sala chemiczna, z której korzystali.

Z zainteresowaniem została wysłuchana oferta edukacyjna ZSME, którą niezwykle ciekawie i dodatkowo z humorem, przedstawili uczniowie z popularnego „mechanika”.

Zostaliśmy niezwykle profesjonalnie i sympatycznie przyjęci zarówno przez grono pedagogiczne jak i uczniów, za co serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że nie były to nasze ostatnie tego typu warsztaty.

Zdjęcia: