01 marca 2019 14:50 | Aktualności

4.03. – 22.03.2019 r.

W SEKRETARIACIE SZKOŁY

w godzinach 7:30 – 15:00

Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły lub ze strony internetowej www.spwieprz.superszkolna.pl

1. Do klasy pierwszej publicznej szkoły podstawowej, której ustalono obwód, przyjmuje się na podstawie złożonych wniosków dzieci zamieszkałe w tym obwodzie.

2. Kandydaci zamieszkali poza obwodem publicznej szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy pierwszej po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli dana publiczna szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami.

3. Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym do klas pierwszych szkół podstawowych, określa Uchwała Nr XL/247/17 Rady Gminy Radziechowy-Wieprz z dnia 28 kwietnia 2017 r. w sprawie określenia kryteriów, liczby punktów za kryteria oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów, obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym dla kandydatów do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez  Gminę Radziechowy-Wieprz,  zamieszkałych poza obwodami szkół.