30 października 2017 16:25 | Aktualności

Wyniki Szkolnego Konkusu Recytatorskiego "Strofy o Ojczyźnie"

W dniu 24.10.2017 r. odbył się szkolny konkurs recytatorski pod hasłem: „Strofy o Ojczyźnie”. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas IV-VII. Komisja w składzie: mgr A. Micherda, mgr A. Jakubiec, mgr U. Stolarczyk, mgr J. Brandys, oceniła wszystkich uczniów zgodnie z regulaminem konkursu. Przy ocenie brano pod uwagę kulturę słowa, interpretację (zrozumienie prezentowanego tekstu) oraz dobór repertuaru.
W konkursie udział wzięli: Aleksandra Broda, Joanna Broda, Wiktoria Howaniec, Karolina Jasek, Milena Żur, Zuzanna Czembor, Magdalena Murańska, Patrycja Wierzbicka, Wioletta Lach, Krzysztof Okarma, Beata Krzus, Zuzanna Caputa, Mateusz Michalski, Patryk Stolarczyk, Karol Urbaś, Mateusz Jasek.

Wyniki:
I miejsce: Mateusz Jasek – klasa VII a;
II miejsce: Wioletta Lach – klasa V b;
III miejsce: Joanna i Aleksandra Broda – klasa IV a;
Wyróżnienie: Milena Żur – klasa IV a;
Wyróżnienie: Karolina Jasek – klasa IV a.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas akademii z okazji Święta Niepodległości.