12 kwietnia 2017 06:21 | Aktualności

Memory Master – konkurs języka angielskiego dla klas IV-VI.

MEMORY MASTER jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla szkół gimnazjalnych oraz klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa i do skutecznego motywowania. W tym roku konkurs odbył się po raz pierwszy w naszej szkole. Dzięki swojej atrakcyjnej formie został bardzo pozytywnie przyjęty przez naszych uczniów. Za sprawą bezpłatnej aplikacji stworzonej na potrzeby konkursu, uczniowie mogli poszerzać swój zasób słownictwa i pogłębiać umiejętności w najbardziej dogodnym dla nich momencie. Uczniowie przystąpili do testu wielokrotnego wyboru pod opieką pań Mrowiec i Dudek. W konkursie uczestniczyli następujący uczniowie:

Klasy IV:

- Krzysztof Klimonda

- Mateusz Mrowiec

- Mateusz Jasek

Niestety na wyniki musimy czekać do czerwca, jednak jesteśmy pełni optymizmu.

Memory Master