01 marca 2017 16:35 | Aktualności

Konkurs na grafikę komputerową pod hasłem "Magia Świąt Wielkanocnych"

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół w Wieprzu - Gimnazjum Międzynarodowego Partnerstwa z Oddziałami Dwujęzycznymi.

Celem konkursu jest popularyzacja grafiki komputerowej wśród dzieci i młodzieży, pokazanie możliwości współczesnej techniki komputerowej w tworzeniu grafiki, podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Wielkanocnych.

Adresatem konkursu są uczniowie klas IV - VI. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę wykonaną indywidualnie. Praca musi być zapisana w jednym z ogólnodostępnych formatów (np. gif, jpg, png), według schematu: imię_nazwisko_szkoła_klasa (np. Jan_Kowalski_SP_IV). Pracę należy przekazać pani Monice Owsionce w wersji elektronicznej (płyta CD lub DVD). Do pracy należy dołączyć wydruk - format A4 (pracę należy opisać na odwrocie wydruku: imię i nazwisko autora, klasa, szkoła i nazwa programu w jakim została wykonana).

Prace należy wykonać i oddać pani Monice Owsionce do 27 marca 2017r.

Powołane przez organizatora jury oceni prace biorąc pod uwagę następujące kryteria: zgodność z tematem, samodzielność pracy, pomysłowość, orginalne ujęcie tematu, estetyka wykonania, stopień nawiązania do tradycji.