06 grudnia 2016 21:31 | Aktualności

Wizyta św. Mikołaja.

Dziś naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj (6 grudnia - wtorek). Dzieci wraz z nauczycielami od kilku dni przygotowywały się na jego przybycie. W klasach i na korytarzach pojawiły się choinki, świąteczne dekoracje, wspaniały nastrój bożonarodzeniowy dopełniły spadające płatki śniegu. Ponadto atmosfera zostało podgrzana przez poranne „Mikołajki na sportowo”.

Mikołaj chodził dzwoniąc na dzwoneczku od klasy do klasy, wysłuchiwał piosenek i wierszyków, a potem już tylko rozdawał i rozdawał prezenty. Mikołaj przyniósł dzieciom z klas 0 - III ciekawe książki, gry planszowe, drobne upominki oraz słodycze. Już od poniedziałku panowała niezwykła przedświąteczna atmosfera. Szkoda, że św. Mikołaj odwiedza nas tylko raz w roku...

Odwiedziny świętego Mikołaja 2016