06 grudnia 2016 21:25 | Aktualności

Mikołajki na sportowo.

6 grudnia z okazji Mikołajek Pani mgr Agnieszka Janosz zaprosiła do wspólnej zabawy klasy 0 – III oraz klasy IV – VI. Cała impreza została podzielona na dwie części: pierwsza dla klas młodszych i Oddziału Przedszkolnego, druga dla klas IV – VI.  Nasi najmłodsi uczestnicy rozpoczęli zabawę dzieląc się swoją wiedzą na temat św. Mikołaja.  Ich ciekawe, zaskakujące  i zabawne  odpowiedzi nieraz wprowadzały wszystkich w świetny humor. Uczniowie wykazali się także dużą sprawnością fizyczną, chęcią rywalizacji i pogodą ducha biorąc udział w konkurencjach sportowych oraz zabawach ruchowych przy rytmie muzyki,  takich jak: śniegowa zabawa, „czepeczkowy taniec” czy zabawa ze śpiewem (Pingwinki). Wszystkie klasy wspaniale przygotowały się do spotkania zakładając czerwono – białe stroje oraz czapki mikołajki.

Po wesołej rozgrzewce każda klasa przeszła przez tor przeszkód. Następnie  w drużynach tworzyli stosy z pozgniatanych gazet, które  potem stały się źródłem surowca do bitwy na gazetowe śnieżki. Na zakończenie imprezy każda klasa została nagrodzona pamiątkowym dyplomem.

Organizator imprezy: Agnieszka Janosz

Mikołajki na sportowo.