30 listopada 2016 05:28 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

Czwarty rok z rzędu naszą szkołę odwiedził Kubuś Puchatek w towarzystwie swoich przyjaciół, aby wspólnie uczcić Dzień Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada. W tym wesołym dniu na lekcjach i podczas przerw towarzyszyły nam nasze ulubione maskotki, nie zabrakło ich nawet na biurkach nauczycieli. Kubuś Puchatek wraz z przyjaciółmi odwiedził wszystkie klasy, podzielił się swoim miodkiem z uczniami i co najważniejsze wywołał uciech na twarzach wszystkich uczniów od tych najmłodszych w oddziale przedszkolnym po najstarszych w klasie szóstej. Każda klasa odśpiewała „100 solenizantowi” i podarowała nietypowy prezent, niektórzy zaśpiewali swoje ulubione piosenki, klasy V recytowały wiersz, a klasa I A nawet nauczyła Kubusia tańczyć. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również nas odwiedzi, uraczy słodkościami i przełamie codzienną rutynę. Do zobaczenia w przyszłym roku!!!

Organizatorzy: Samorząd Uczniowski (J. Brandys, M. Owsionka,

I. Dudek)