28 listopada 2016 22:58 | Aktualności

Uwaga konkurs religijny!

Dla wszystkich uczniów  Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

Udział w Konkursie polega na samodzielnym wykonaniu jednej pracy plastycznej dowolną techniką  w formacie A4 lub A3 na temat:

„Mędrcy ze wschodu, a misje na czterech krańcach świata”.

Tematyka  Konkursu wiąże się z szeroko pojętym tematem misji, które są realizowane przez Kościół katolicki na świecie.

Należy zaprezentować działalność misyjną świeckich i osób duchownych na dowolnym zakątku świata.

CELE:

- Poszerzenie  wiedzy o misjach.

- Uwrażliwienie na pomoc drugiemu człowiekowi w odległych miejscach świata.

- Rozwijanie uzdolnień plastycznych oraz  wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży.

Prace należy oddać do dnia 15 grudnia.

• Praca plastyczna powinna odpowiadać tematyce Konkursu.
  • Po rozstrzygnięciu etapu szkolnego prace zostaną odesłane do Bielska-Białej |(RADA RUCHÓW I STOWARZYSZEŃ KATOLICKICH DIECEZJI BIELSKO-ŻYWIECKIEJ) gdzie Jury konkursowe wyłoni najlepsze prace z terenu naszej diecezji, dlatego na odwrocie każdej pracy należy wpisać imię, nazwisko i datę urodzenia, tytuł pracy adres i telefon autora lub opiekuna, adres e-mail.
  • Więcej informacji u P. Agaty Suchy

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.