04 października 2016 06:08 | Aktualności

Mamy nowy Samorząd Uczniowski!

W piątek 30.09.2016 wszyscy uczniowie klas IV – VI dokonali bardzo ważnej decyzji, a mianowicie zdecydowali, którzy z uczniów będą ich reprezentować na forum szkoły i poza nią. W rywalizacji na stanowisko Przewodniczącego Szkoły wzięło udział 6 osób (Paulina Kasoń, Patrycja Piątek, Ksenia Pawlus, Anna Suława, Mateusz Jasek, Mateusz Mrowiec), które przedstawiły bardzo interesujące i pomysłowe programy wyborcze. Procedura wyborów bardzo przypominała prawdziwe wybory na Prezydenta, uczniowie podpisywali się na listach, wypełniali karty do głosowania i wrzucali je do urny. Wszystkie głosy zostały skrupulatnie przeliczone przez członków komisji w składzie: Beata Krzus, Nikodem Tomiczek, Mikołaj Kłusak.

Wyniki poszczególnych kandydatów były bardzo zbliżone. Oto skład nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczący: Mateusz Jasek

Zastępca: Anna Suława

Skarbnik: Paulina Kasoń

Sekretarz: Ksenia Pawlus oraz Mateusz Mrowiec

Serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe informacje w załączniku.

Wybory 2016