22 czerwca 2016 22:59 | Aktualności

Dzień Sportu i Dzień Kibica

Dnia 21.06.2015 r. w naszej szkole zorganizowany został Szkolny Dzień Sportu – Dzień Kibica pod hasłem: Żyj aktywnie, rośnij zdrowo”. Był to dzień wspaniałej zabawy, każdy z uczniów przyszedł przebrany w piękny strój kibica biało – czerwony, przyniósł flagę i  inne elementy do kibicowania. Cała szkoła spotkała się, by w duchu walki sportowej rywalizować, jednoczyć się we wspólnych dążeniach i zmaganiach. Na wstępie została przeprowadzona pogadanka „Kto to jest Kibic i jak powinna wygląda kultura sportowego dopingu”? Klasy 1-3 rywalizowały ze sobą podczas Gry w Dwa Ognie, a klasy 4-6 rozegrały Turniej Gry w Ringo. Głównym celem imprezy była popularyzacja aktywności ruchowej, integracja społeczności szkolnej, kulturalny sportowy doping, propagowanie zasady fair – play, rozwijanie sprawności fizycznej  poprzez udział w zabawach i grach sportowych. Ten czas był fajną zabawą dla wszystkich. Nad sprawnym przebiegiem czuwała Pani Agnieszka Janosz oraz wychowawcy klas.

Dzieci nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami i nagrodami, które wręczył Pan Dyrektor Grzegorz Ciurla.

Dzień Sportu i Dzień Kibica