16 czerwca 2016 20:46 | Aktualności

Wyniki Konkursu The Big Challenge

W tym roku po raz pierwszy, po okolo 10 letniej przerwie, zorganizowano w Polsce popularny w Europie test z języka angielskiego wykonywany online. Również nasza szkoła wzięła udział w tym międzynarodowym konkursie dn.26 kwietnia 2016. W konkursie uczestniczyło 19 uczniów z klas V i VI. Uczniom podobała się ta forma konkursu. Najbardziej cieszy fakt, że wielu uczniów samodzielnie trenowało przed konkursem w domu korzystając ze specjalnych interaktywnych testów. W tym roku poznaliśmy zasady tego "raczkującego" w Polsce konkursu mamy nadzieję, że będzie on organizowany za rok.  Oto uczestnicy i wyniki na poziomie szkoły:

I m. Caputa Katarzyna VB
II m. Cudek Sewryn VI
III m. Biegun Zofia VB
IV m. Maciej Siwek VB
V m. Krzysztof Klimonda VA
VI m. Duraj Nikodem VI
VII m. Berek Robert VI
VIII m. Białożyt Julia VB
IX m. Wawrowska Antonina VI
X m. Wrona Joanna VI
Dobija Magdalena VI
Studencka Patrycja VA
Gancarczyk Oskar VB
Urbański Filip VI
Matlak Kornelia VI
Rozmus Kamil VA
Motyka Karolina VI
Matlas Marcin VB
Biegun Martyna VB

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu! Dyplomy i nagrody otrzymają w Dzień Sportu.