15 czerwca 2016 22:44 | Aktualności

Podsumowanie akcji charytatywnych

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Czas więc na podsumowania.

W tym roku szkolnym nasz samorząd uczniowski przeprowadził dwie akcje charytatywne. Tegoroczne akcje miały na celu pomoc 6-letniemu Krystianowi Podgórzec oraz 21-letniemu Jakubowi Nowakowskiemu.

W ramach akcji Szkoło Pomóż i Ty ze sprzedaży cegiełek uzyskano kwotę 204 zł, która została przekazana na konto Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych POMÓŻ I TY.

W ramach akcji Zbieramy nakrętki dla Krystianka udało się nam zebrać kilkadziesiąt tysięcy nakrętek. Najwięcej nakrętek w tym roku szkolnym zebrała Nikola Noga z klasy IV a. Nikola przekazała na rzecz Krystianka 8485 nakrętek.

Dziękujemy gorąco za udział w/w akcjach charytatywnych, za ofiarność, życzliwość, otwartość na problemy drugiego człowieka, a przede wszystkim za dobroć!