15 czerwca 2016 22:32 | Aktualności

II MIEJSCE W GMINNYM KONKURSIE TEATRALNYM

Dnia 27 kwietnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Teatralnym. Przedstawili sztukę o charakterze profilaktycznym pt: „Kosmiczna przyjaźń”. Do konkursu przygotowały uczniów panie: Elżbieta Ciurla i Agnieszka Jakubowska-Elgamal.

W nagrodę, wszyscy uczestnicy konkursu, dnia 18 maja 2016, pojechali do Opery Śląskiej w Bytomiu na spektakl muzyczny pt: „Pan Twardowski”. Było to wspaniałe i niezapomniane przeżycie dla nas wszystkich.

Za wspaniały występ oraz trud włożony w przygotowanie się do przedstawienia, serdeczne podziękowania składamy przede wszystkim uczniom naszej szkoły: Oskarowi Gancarczykowi, Maksymilianowi Gaciek, Paulinie Kasoń, Amelce Gruszeckiej, Mateuszowi Jasek, Nikodemowi Duraj, Robertowi Berek, Sewerynowi Cudek, Waldemarowi Ściganemu.

Gratulujemy!!!

Elżbieta Ciurla