13 maja 2016 18:42 | Aktualności

Konkursy Albus 2016

Maj to miesiąc, w który uczniowie naszej szkoły przystępują do konkursów Albus. Organizatorem konkursów jest Centrum Edukacji Szkolnej (CES). Konkursy mają zakres ogólnopolski i przeznaczone są dla uczniów z klas IV, V, VI szkoły podstawowej i uczniów gimnazjów z klas I, II, III. Testy konkursowe są testami jednokrotnego wyboru. Za poprawnie udzieloną odpowiedź uczeń otrzymuje 1 punkt, a za błędną (-1) punkt. Uczeń ma także możliwość wstrzymania się od odpowiedzi nie uzyskując ani nie tracąc punktu.

W tym roku konkursy Albus odbyły się w dniach 06-05-2016 r. (język polski), 09-05-2016 r. (matematyka), 10-05-2016 r. (język angielski) i 12-05-2016 r. (przyroda). W osiemnastej edycji konkursów z języka polskiego, angielskiego, matematyki i przyrody udział wzięli:

Język polski: Mikołaj Kłusak, Nikola Noga, Milena Sobala, Faustyna Sporek, Maja Żur, Katarzyna Caputa, Oskar Gancarczyk, Mateusz Jasek, Krzysztof Klimonda, Marcin Matlas, Kamil Rozmus, Patrycja Studencka, Maciej Siwek, Jan Ciućka, Seweryn Cudek, Magdalena Dobija, Mariusz Lach, Kornelia Matlak, Filip Urbański, Antonina Wawrowska, Joanna Wrona.

Język angielski: Milena Sobala, Paulina Kasoń, Maksymilian Gaciek, Sebastian Gut, Emilia Marszałek, Mateusz Michalski, Patryk Stolarczyk, Aleksandra Wrona, Maja Żur, Zofia Biegun, Mateusz Jasek, Krzysztof Klimonda, Julia Białożyt, Katarzyna Caputa, Oskar Gancarczyk, Marcin Matlas, Maciej Siwek, Joanna Wrona, Kornelia Matlak, Antonina Wawrowska, Magdalena Dobija, Karolina Motyka, Jan Ciućka, Seweryn Cudek, Nikodem Duraj, Filip Urbański, Robert Berek.

Matematyka: Mikołaj Kłusak, Barbara Wawrowska, Emilia Marszałek, Aleksandra Wrona, Faustyna Sporek, Dominik Dusik, Kamil Kosiec, Patryk Stolarczyk, Krzysztof Poręba, Maksymilian Gaciek, Mateusz Michalski, Sebastian Gut, Kamil Rozmus, Mateusz Jasek, Krzysztof Klimonda, Jakub Sałamun, Patrycja Studencka, Adam Sobel, Marcin Matlas, Dawid Wrona, Patryk Pitry, Antonina Wawrowska, Magdalena Dobija.

Przyroda: Mateusz Michalski, Dominik Dusik, Maksymilian Gaciek, Oskar Gancarczyk, Maciej Siwek, Dawid Wrona, Mateusz Jasek, Krzysztof Klimonda, Kamil Rozmus, Marcin Matlas, Katarzyna Caputa, Jan Ciućka, Katarzyna Wieczorek, Magdalena Dobija, Joanna Wrona, Kornelia Matlak.

Wyniki konkursów ogłoszone zostaną po 13 czerwca 2016 r.

Albus 2016