12 maja 2016 21:02 | Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego „Las a woda”.

Nadleśnictwo Węgierska Górka po raz kolejny zaprosiło uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie plastycznym o temacie „Las a woda”.

Na konkurs należało przygotować samodzielnie pracę w dowolnej technice, formatu A3 lub A4, pomysłową, estetyczną ale przede wszystkim wyjątkową i niepowtarzalną.

Do konkursu przystąpiło bardzo dużo uczniów z naszej szkoły, 10 prac zostało nagrodzonych.

Laureatami konkursu zostali: Klaudia Pawlus, Oliwia Matlak (oddział przedszkolny), Faustyna Polak (klasa I b), Karolina Jasek (klasa II a), Julia Pawełek, Kornelia Biegun (klasa III b), Zuzanna Szafarczyk (klasa V a), Konrad Biegun, Wiktoria Motyka (klasa V b) i Jan Ciućka (klasa VI).

Gratulujemy naszym laureatom. Wręczenie nagród odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kamesznicy 19 maja 2016 r. o godzinie 10.00.