09 maja 2016 22:07 | Aktualności

Międzynarodowy Konkurs z Języka Angielskiego The Big Challenge

26 kwietnia 2016 roku odbył się w naszej szkole międzynarodowy konkurs z języka angielskiego THE BIG CHALLENGE. W konkursie uczestniczyło 19 uczniów z klas V i VI. Był to test ONLINE składający się z 45 pytań o różnych poziomach trudności.Do każdego pytania podane były 4 propozycje odpowiedzi. Test zawierał pytania kontekstowe, oparte na obrazkach, krótkich dialogach i tekstach a także pytania z gramatyki, słownictwa i cywilizacji.Uczestnicy konkursy zostaną sklasyfikowani według trzech rankingów: szkolnego, wojewódzkiego i krajowego. Wszystkim uczestnikom życzymy wysokich lokat oraz dziękujemy za udział w konkursie.

Do konkursu przystąpili następujący uczniowie

klasy V: Białożyt Julia, Biegun Martyna, Biegun Zofia, Caputa Katarzyna, Gancarczyk Oskar, Klimonda Krzysztof, Matlas Marcin, Siwek Maciej, Studencka Patrycja, Rozmus Kamil,

klasy VI: Berek Robert, Cudek Seweryn, Dobija Magdalena, Duraj Nikodem, Matlak Kornelia, Motyka Karolina, Urbański Filip, Wawrowska Antonina, Wrona Joanna.

Zdjęcia: