04 lutego 2016 15:35 | Aktualności

Wspaniałe wyniki konkursu plastycznego!

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Gminne Centrum Kultury, Promocji, Turystyki Radziechowy – Wieprz zorganizowało konkurs pt. „Dzieciństwo mojej Babci i Dziadka”.

Celem konkursu było rozbudzanie wyobraźni, wrażliwości artystycznej wśród dzieci, zainteresowania kulturą i sztuką, podkreślenie oraz docenienie wkładu babci i dziadka w procesie wychowania.

Dziadkowie odgrywają bardzo ważną rolę w życiu wnuków. Ich zdecydowanym atutem jest to, że mają oni zazwyczaj więcej czasu dla dzieci niż ich rodzice. Dlatego między dziadkami i wnukami wytwarza się więź, która pomimo dużej różnicy wiekowej pozwala nawiązywać pozytywne i trwałe relacje.

Uczniowie naszej szkoły licznie przystąpili do konkursu zdobywając prawie wszystkie nagrody w kategorii klas I – VI. Uroczyste odebranie nagród z rąk Wójta Macieja Miki odbyło się 3 lutego w Urzędzie Gminy Radziechowy - Wieprz.

Oto wspaniałe wyniki konkursu plastycznego:

Kategoria: Klasy I – III

I miejsce – Tomasz Szpak klasa II b

III miejsce – Daria Wydra klasa II b

Wyróżnienie – Konrad Chałupnik klasa II b

Kategoria: Klasa IV – VI

I miejsce – Wiktoria Motyka klasa V b

II miejsce – Maja Żur klasa IV b

III miejsce – Katarzyna Wieczorek klasa VI, Zuzanna Szafarczyk klasa V a

Wyróżnienia: Mateusz Wachtarczyk klasa IV b, Emilia Marszałek klasa IV b

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Opiekunowie konkursu: Gabriela Kozioł, Jolanta Leśniak

Zdjęcia: