02 lutego 2016 20:33 | Aktualności

Mamy Złotą Gwiazdę Betlejemską!!! Nasze przedszkolaki laureatami pierwszego miejsca w VII Gminnym i międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "GWIAZDA BETLEJEMSKA 2016"

W dniu 21.01.2016 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły - dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w VII Gminnym i Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „Gwiazda Betlejemska 2016”. Wszyscy uczestnicy tegorocznego przeglądu prezentowali bardzo wysoki poziom i komisja miała naprawdę trudne zadanie. Cieszymy się i gratulujemy wspaniałych występów naszym przedszkolakom, a w szczególności Michałowi Howaniec, który zaśpiewał „Pastuszek Bosy” i zajął I miejsce w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Gwiazda Betlejemska 2016”. W przeglądzie brały udział przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. J. Klicha w Wieprzu: Biegun Kalina, Czembor Wiktoria, Dudziak Aleksandra, Dyczek Emilia, Guga Mikołaj, Howaniec Michał, Krzus Amelia, Kujawska Aleksandra, Matlak Oliwia, Pawlus Klaudia, Pawlus Magdalena, Sanetra Filip, Studencki Jakub, Zarzecka Gabriela, które zaprezentowały pastorałkę pt. „Skrzypi wóz”.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za przywiezienie swoich pociech na występy.

Zdjęcia: