29 stycznia 2016 19:47 | Aktualności

Gwiazda Betlejemska 2016. Mamy II miejsce!

21 stycznia 2016r. w sali Budynku Kulturalno-Oświatowego w Brzuśniku odbył się  Gminny i Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek oraz Małych Form Kolędniczych „Gwiazda Betlejemska 2016”, w którym brali udział uczniowie Szkoły Podstawowej im. J. Klicha w Wieprzu. Uczniowie z klasy Vb Macin Matlas i Dagmara Wrona zaprezentowali kolędę pt „Gwiazdy tańczyły”. Jan Ceślar kl. Va, Mateusz Kupczak kl. Va, Karolina Motyka kl. VI, Joanna Wrona kl. VI, Magdalena Dobija kl. VI, Antonina Wawrowska kl. VI, Nikola Noga kl. IVa, Paulina Kasoń kl. IVa wystąpili z kolędą „Lulajże Jezuniu” z akompaniamentem fletów prostych, dzwonków chromatycznych, cymbał rurowych i skrzypiec. Uczennice Nikola Noga i Paulina Kasoń zaśpiewały z akompaniamentem skrzypiec i keyboardu kolędę „Cicha noc”.

Cieszymy się i gratulujemy wspaniałych występów naszym uczniom, a Dagmarze Wronie i Marcinowi Matlasowi serdecznie gratulujemy zajęcia II miejsca w niniejszym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek.

Zdjęcia: