20 grudnia 2015 19:45 | Aktualności

Wielki sukces naszych uczniów w gminnym konkursie literackim. Trzy pierwsze miejsca i trzy wyróżnienia.

Każdy sukces uskrzydla, dodaje pewności i motywuje do dalszej pracy w danej dziedzinie.

Prawie wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w gminnym konkursie literackim „Legenda z mojej gminy” zostali nagrodzeni i wyróżnieni.

Celem konkursu było przede wszystkim pobudzenie aktywności twórczej uczniów i promocja młodych literatów. Nagrodzone prace mają zostać opublikowane w gazetce gminnej.

Konkurs miał również rozwijać wśród uczestników świadomość regionalną oraz służyć rozpowszechnianiu informacji na temat walorów historycznych gminy. Uczniowie mieli stworzyć własną legendę dotyczącą Gminy Radziechowy – Wieprz lub w ciekawy sposób przedstawić legendy już istniejące.

Oto nasi laureaci

Miejsce I

Mateusz Jasek – klasa V a

Aleksandra Wrona – klasa IV b

Oskar Gancarczyk – klasa V b

Katarzyna Caputa – klasa V b

Wiktoria Motyka – klasa V b

Maksymilian Gaciek – klasa IV b

W konkursie udział wzięli: Joanna Wrona, Antonina Wawrowska, Jan Cieślar.

Wszystkim uczestnikom i laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia: