20 grudnia 2015 19:32 | Aktualności

Mamy II i III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa lub noworoczna”

1 grudnia 2015 r. ogłoszono wyniki XVIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Kartka bożonarodzeniowa lub noworoczna”.

Celem konkursu jest promocja działalności świetlic szkół podstawowych, rozwijanie aktywnej twórczości plastycznej dzieci w formie doskonalenia różnorodnych technik plastycznych oraz kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

W tym roku do konkursu przystąpiło 126 szkół podstawowych, razem nadesłano 1145 prac. Wśród otrzymanych prac jury wyróżniło dwie prace naszych uczniów:

w kategorii klas IV Zuzanna Caputa zajęła II miejsce,

w kategorii klas VI Waldemar Ścigany zajął miejsce III.

Nagrodzonym gratulujemy!

Nasza szkoła wielokrotnie brała udział w poprzednich edycjach tego konkursu, a uczniowie naszej szkoły uzyskiwali zawsze wysokie lokaty.

Opiekunowie konkursu: mgr Elżbieta Ciurla, mgr Agnieszka Jakubowska-Elgamal