04 października 2015 23:18 | Aktualności

Samorząd wybrany!

Wrzesień upłynął nam pod znakiem kampanii przedwyborczej do Samorządu Uczniowskiego. Na plakatach wyborczych można było przeczytać wiele zapewnień i obietnic, ale także wiele ciekawych pomysłów i działań. Na stanowisko Przewodniczącego Szkoły startowało siedmioro uczniów: Ksenia Pawlus, Kornelia Matlak, Antonina Wawrowska, Joanna Wrona, Mikołaj Kłusak, Mateusz Kupczak oraz Patryk Biegun.

W środę, 30 września 2015 roku, w naszej szkole przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego. Nad przebiegiem tajnego głosownia czuwała Komisja w składzie: Paulina Kasoń, Rozalia Sporek oraz Sebastian Gut. Każdy uczeń oddawał jeden głos na swojego kandydata wpisując jego imię i nazwisko na otrzymanej kartce i wrzucając ją do urny.

Po przeliczeniu wszystkich ważnych głosów przez członków Komisji ogłaszamy, że zwycięzcą tegorocznych wyborów został uczeń klasy IV a – Mikołaj Kłusak. W jego działaniach wspierać go będą uczniowie: Mateusz Kupczak – uczeń klasy V a oraz Antonina Wawrowska – uczennica klasy VI.

Gratulujemy! Wierzymy, że wybrany przez uczniów Samorząd będzie godnie reprezentował naszą Szkołę.

Samorząd wybrany!