25 czerwca 2015 21:27 | Aktualności

Szkolny Dzień Sportu 2015

Dnia 23.06.2015 r. w naszej szkole zorganizowany został Szkolny Dzień Sportu pod hasłem: Sport to bardzo ważna sprawa, przy nim nawet jest zabawa”. To był wyjątkowy dzień! Cała szkoła spotkała się, by w duchu sportowej walki rywalizować, jednoczyć się we wspólnych dążeniach i zmaganiach. Wszystkie klasy 1-3 i dzieci przedszkolne oraz klasy 4-6 rywalizowały ze sobą. Głównym celem imprezy było promowanie wśród dzieci aktywnego wypoczynku, kulturalnego sportowego dopingu, propagowanie zasady fair – play, rozwijanie sprawności fizycznej  poprzez udział w zabawach i grach sportowych. Ten czas był wspaniałą zabawą dla wszystkich. Nad sprawnym przebiegiem czuwała Pani Agnieszka Janosz oraz wychowawcy klas.

Spośród indywidualnych konkurencji wyłoniono:

1. Mistrzynię Szkoły w kręceniu hula hoppem - Aleksandrę Caputę
  2. Mistrza Szkoły w robieniu pompek - Konrada Pająka (65 pompek)
  3. Mistrza Szkoły w podciąganiu się na drążku - Kamila Ryszkę (35 podciągnięć).

Dzieci nagrodzone zostały pamiątkowymi dyplomami i nagrodami, które wręczył Pan Dyrektor Grzegorz Ciurla.

Szkolny Dzień Sportu 2015