18 maja 2015 21:47 | Aktualności

Szkolny Matematyczny Konkurs Ekologiczny 24.04.2015

Udział w konkursach daje dzieciom dużo satysfakcji, pozwala na zdobycie nowych doświadczeń, uczy zdrowej rywalizacji, daje dziecku możliwość wykazania się swoją wiedzą i umiejętnościami w wielu dziedzinach.

Uczniowie naszej szkoły od kilku już lat uczestniczą w konkursach matematycznych przygotowywanych i organizowanych przez nauczycielki tego przedmiotu. Konkurs jest organizowany raz w roku pod patronatem Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.

Tegoroczny konkurs o treściach ekologicznych sprawdzał wiadomości i umiejętności z edukacji matematycznej zawarte w podstawie programowej dla II etapu edukacyjnego.

Przystąpiło do niego 16 uczniów z klas IV – VI: Kacper Biegun, Mateusz Kupczak, Szymon Nowak, Katarzyna Caputa, Oskar Gancarczyk, Patryk Pitry, Maciej Siwek, Magdalena Dobija, Kornelia Matlak, Antonina Wawrowska, Mikołaj Biegun, Krystian Dudek, Martyna Suława, Natalia Broda, Jakub Czulak, Jakub Włoch.

Oto lista nagrodzonych uczniów:

W kategorii klas czwartych:

I miejsce - Maciej Siwek 24 pkt

II miejsce - Szymon Nowak 18 pkt

III miejsce - Patryk Pitry 17 pkt

W kategorii klas piątych:

I miejsce - Magdalena Dobija 24 pkt

II miejsce - Antonina Wawrowska 23 pkt

III miejsce - Kornelia Matlak 22 pkt

W kategorii klas szóstych:

I miejsce - Mikołaj Biegun 25 pkt

II miejsce - Natalia Broda 23 pkt

III mijesce - Martyna Suława 22 pkt

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach. A następny taki konkurs już za pół roku.

Organizatorki konkursu: mgr Elżbieta Ostrowska, mgr Monika Owsionka.

Szkolny Matematyczny Konkurs Ekologiczny 2015