06 marca 2015 20:02 | Aktualności

Wyniki konkursu „Najlepszy kalendarz ścienny na rok 2015”

Do końca lutego uczniowie klas I – III zgłaszali swój udział do konkursu plastycznego z elementami języka angielskiego zachwycając pięknymi ręcznie wykonanymi kalendarzami na rok 2015.

Konkurs miał na celu zachęcenie uczniów do poszerzenia swojej wiedzy z języka angielskiego w miły i przyjazny sposób. Nie mniej jednak nasi najmłodsi uczniowie włożyli wiele trudu w wykonanie prac. Wykorzystali różnorodne techniki plastyczne, liczne prace zostały okraszone dodatkowymi hasłami w języku angielskim, niektóre z nich są bardzo zabawne.

Oceniając prace brano pod uwagę porawność zapisu dni oraz miesięcy w języku angielskim, samodzielność, pomysłowość, estetykę oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszystkie prace zasłużyły na wyróżnienie, gdyż każda była jedyna w swoim rodzaju. Organizatorzy wyłaniając zwycięzców borykali się z nielada problemem, a oto rezultat ich zamagań czyli lista zwycięzów:

I miejsce: Maja Żur (III B) oraz Zuzanna Czembor (II A)

II miejsce: Barbara Wawrowska (III B) oraz Filip Cudek (II B)

III miejsce: Emilia Marszałek (III B) oraz Zuzanna Matlas (II B)

Wyróżnienie: Krzysztof Okarma (II B), Beata Krzus (III A), Paulina Kasoń (III A)

GRATULUJEMY!!!

Wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni na najbliższym apelu.

Lista uczestników konkursu:

- Krystian Smoczek (I A)

- Bartłomiej Motyka (I A)

- Konrad Chałpnik (I A)

- Krzysztof Okarma (II B)

- Zuzanna Czembor (II A)

- Zuzanna Matlas (II B)

- Filip Cudek (II A)

- Grzegorz Wojtusiak (II B)

- Beata Krzus (III A)

- Paulina Kasoń (III A)

- Nikodem Tomiczek (III A)

- Krzysztof Poręba (III B)

- Maja Żur (III B)

- Barbara Wawrowska (III B)

- Emilia Marszałek (III B)

- Oskar Ganarczyk (IV B - praca poza konkursowa)

Serdecznie dziękujemy uczniom klas I – III za udział w konkursie oraz zachęcamy do uczestniczenia w konkursach szkolnych i pozaszkolnych organizowanych w naszej placówce. Rozwijajcie swoje talenty!

Organizatorzy: A. Mrowiec, I. Dudek

Konkurs na "Najlepszy kalendarz ścienny na rok 2014"