24 lutego 2015 17:29 | Aktualności

II miejsce dla drużyny dziewcząt i chłopców w Powiatowych Zawodach Tenisa Stołowego.

Jedziemy do Ligoty na Rejonowe Igrzyska huraaaa!!!

Tenis Stołowy stanowi w naszej szkole sportową atrakcję śródlekcyjną jak i pozalekcyjną, daje możliwość wszechstronnego rozwoju ruchowego dzieci. Nasi uczniowie harmonijnie rozwijają podstawowe cechy motoryczne, koordynację, szybkość i refleks. Z wielką radością dzieci spotykają się na korytarzach szkoły, przy stołach ping - pongowych by umiejętnie sterować piłką za pomocą rakietki w granicach stołu i nad siatką, doskonaląc przyjęcia i uderzenia. Dzięki systematycznemu współzawodnictwu konsekwentnie dążą do celu uodparniając swój organizm na trudności z jakimi spotykają się w życiu codziennym. Kształtują wolę walki oraz zasady postępowania fair play. Najlepsi reprezentują szkołę na zawodach.