17 lutego 2015 20:38 | Aktualności

Udział w Gminnym i Międzyszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek ''Gwiazda Betlejemska 2015''

Na uroczystym przeglądzie Kolęd i Pastorałek naszą szkołę reprezentował zespół wokalno-taneczny „Smyki”, który zaprezentował wiązankę kolęd tradycyjnych i nowoczesnych. Oprócz śpiewu uczestnicy grali również na instrumentach oraz podrygiwali w takt muzyki.

Udział w konkursie był dla naszych uczniów ważnym i cennym przeżyciem, spotkali się ze swoimi rówieśnikami z innych szkół i wspólnie mogli przeżywać występy kolejnych artystów. Atmosfera konkursu była bardzo przyjemna i uroczysta, dzieci zostały poczęstowane obiadem i słodkimi pączkami. Trud i wysiłek naszych „Smyków” został doceniony nie tylko przez Panie, które przygotowywały dzieci do występu, ale również przez komisję konkursu, której werdykt bardzo nas ucieszył i dał poczucie, że wysiłek naszych dzieci został doceniony.

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu zajęli zaszczytne II miejsce w konkursie ''Gwiazda Betlejemska 2015''