21 stycznia 2015 19:18 | Aktualności

Jesteśmy MISTRZAMI tenisa stołowego :)

14 stycznia 2015 r. gościliśmy w naszej szkole uczniów Szkoły Podstawowej z Bystrej oraz z Brzuśnika. Na sali gimnastycznej pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego odbyły się Gminne Igrzyska Sportowe z Tenisa Stołowego. Reprezentantami naszej szkoły byli/ły;

- w kategorii dziewcząt:

1. Motyka Natalia

2. Murańska Karolina

3. Suława Martyna – klasa VI

- w kategorii chłopców:

1. Cudek Seweryn

2. Ciućka Jan

3. Ścigany Waldemar - klasa V.

Drużyny dziewcząt i chłopców pokonując koleżanki i kolegów z pozostałych szkół, zostały reprezentantami naszej gminy w zawodach na szczeblu powiatowym. Przy stołach rywalizacja była zacięta, a mecze bardzo emocjonujące.

18 lutego będziemy trzymać kciuki za sportową reprezentację Tenisa Stołowego Naszej Szkoły! Gratulujemy uczniom, jak również nauczycielom wychowania fizycznego: Grzegorzowi Ciurli, Agnieszce Janosz. Cieszymy się z kolejnego sukcesu naszych uczniów!

Jesteśmy MISTRZAMI tenisa stołowego :)