Witamy na naszej stronie!

Aktualności

08 stycznia 2015 18:51 | Aktualności

Kolędowania nadszedł czas, czyli Jasełka w naszej szkole…

Jak co roku, przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyły się Jasełka. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Klicha w Wieprzu, pod kierunkiem Pań – Elżbiety Ciurli, Magdaleny Włoch oraz Moniki Słowik przygotowali spektakl teatralny o Narodzeniu Dzieciątka. W niezwykle zabawnych, tym razem, Jasełkach brali udział uczniowie klas I-VI.

Było to naprawdę wyjątkowe widowisko z piękną scenografią  i ciekawymi strojami aktorów. Prawdziwa szopka ze słomianym dachem wraz z gwieździstym  niebem, dodała spektaklowi prawdziwego uroku.

Przedstawienie było uświetnione śpiewem kolęd w wykonaniu naszego szkolnego zespołu wokalno - tanecznego „Smyki”. Wszystko to pomogło nam - choć na chwilę - przenieść się w czasie i uczestniczyć w narodzinach Jezusa Chrystusa.

Po części artystycznej wszyscy występujący otrzymali gromkie brawa, które były uznaniem publiczności za pięknie wykonane przedstawienie. Następnie, po krótkich przemówieniach Pana Dyrektora udaliśmy się do swoich klas, aby podzielić się opłatkiem oraz wspólnie usiąść do wigilijnego stołu.

Był to dzień spędzony w bardzo miłej, wręcz rodzinnej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Duraj za pomoc w dekorowaniu sceny.

 

Przeczytano: 611 razy. Wydrukuj|Do góry

Kolędowania nadszedł czas, czyli Jasełka w naszej szkole…