20 grudnia 2014 09:11 | Aktualności

Nasze dziewczęta MISTRZAMI piłki koszykowej :)

W   dniu   16 grudnia   2014   roku   odbyły  się   Gminne   Igrzyska   Sportowe   z    Mini   Piłki   Koszykowej.

Spośród    sześciu    szkół    naszej    gminny   udział   wzięły   trzy   szkoły    podstawowe    z Brzuśnika, z Radziechów oraz z Wieprza.

Nasza szkoła była gospodarzem zawodów. Rozegrane zostały cztery kwarty, każda po 7 minut. Sędzią był pan M. Jeziorski.

Drużyna chłopaków to: Czulak Jakub, Włoch Jakub, Rozmus Antoni, Karpicki Michał, Kumorek Adam, Jambor Dawid, Talik Dawid, Biegun Patryk, Ciućka Jan, Lach Mariusz i Ścigany Waldemar. Po zaciętym boju ulegli chłopcom z SP z Radziechów tylko dwoma punktami (4:6).

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Pierwsza piątka – Broda Natalia, Dudek Weronika, Motyka Natalia, Wawrowska Antonina, Żuławska Ilona. Druga piątka – Błachut Joanna, Caputa Dominika, Caputa Kinga,  Howaniec Aleksandra, Krzus Izabela.

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że w końcu udało się naszym dziewczętom zwyciężyć z tak trudnym przeciwnikiem jak drużyna Sp z Radziechów z przewagą punktów 24:19. Nie łatwo, też było w pierwszej kwarcie z drużyną z Brzuśnika, bo nasze zawodniczki początkowo przegrywały 8:4, ale w następnej  kwarcie wynik udało się wyrównać i mecz zakończył się dla nas zwycięstwem 38:10 Śmiech

Przeczytano: 356 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry