27 listopada 2014 19:57 | Aktualności

Na przyjęciu u Kubusia Puchatka czyli szkolna dyskoteka.

25 listopada 2014 r. świętowaliśmy urodziny Pluszowego Misia.  Z tej okazji zorganizowaliśmy wspaniałe przyjęcie, na które przybył sam Kubuś Puchatek w towarzystwie Tygryska oraz wiele gości z klas 0 – VI.
Uczniowie bawili się wspaniale przy muzyce przygotowanej przez uczniów klas szóstych, uczestniczyli w szalonych zabawach Misia Puchatka, zabawach z nagrodami oraz konkursach tanecznych. Ponieważ niedługo Andrzejki uczniowie biorący udział w zabawie mogli również poznać swoją przyszłość. Uczennice klasy szóstej przygotowały bowiem dla uczniów klas młodszych wróżby andrzejkowe.
Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i nasza zabawa również szybko się skończyła. Następna dyskoteka dopiero w styczniu. Już dziś serdecznie na nią zapraszamy.
Samorząd Uczniowski.

Na przyjęciu u Kubusia Puchatka czyli szkolna dyskoteka.