27 listopada 2014 19:56 | Aktualności

Urodziny Pluszowego Misia

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował  dla Misia Puchatka i jego przyjaciół wspaniałe urodziny. Co prawda tortu nie było, ale były prezenty, życzenia i wspaniała zabawa.
W tym dniu uczniowie klas 0 – III z własnymi pluszowymi misiami zgromadzili się na sali gimnastycznej by poznać  historię pluszowego misia, która rozpoczęła się w roku 1902 w Stanach Zjednoczonych.  Następnie nasi młodsi uczniowie spotkali się z najbardziej znanym i lubianym na świecie Misiem - Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi Tygryskiem i Krzysiem. Wraz  z Kubusiem Puchatkiem uczniowie obejrzeli bajkę z naszym rodzimym Misiem Uszatkiem, wysłuchali zagadek Krzysia, a następnie wykonali piękne maski misia, które przynieśli ze sobą na urodzinowe przyjecie Puchatka czyli szkolną dyskotekę.
Mamy nadzieję, że wszyscy miło spędzili czas w towarzystwie naszych milusińskich - Puchatka i Tygryska, a małe „co nie co” (cukierki od Misia Puchatka)  wszystkim poprawiło humory.

Urodziny Pluszowego Misia