Witamy na naszej stronie!

Aktualności

20 listopada 2014 16:13 | Aktualności

Kolejny sukces naszych uczennic.

W piątek 14 listopada w Gminnej Bibliotece Publicznej w Radziechowach odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom gminnego konkursu literackiego „Trudna rozmowa”.
Prace na konkurs napisały uczennice klasy V – Magdalena Dobija i Antonina Wawrowska oraz uczennice klas szóstych – Martyna Suława i Izabela Krzus.
Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna Radziechowy – Wieprz przy współpracy Żywieckiej Fundacji Rozwoju. Konkurs odbył się w ramach projektu „Bibliomania. Książka! Kultura! Kreacja!” Komisja składająca się z trzech niezależnych ekspertów przyznała naszym uczennicom I i II miejsce.
I miejsce – przyznano Izabeli Krzus, uczennicy klasy VIb
II miejsce – Martynie Suławie, uczennicy klasy VIa
Laureatki otrzymały piękne dyplomy, książki oraz bilety do kina. Ponadto mogły brać udział w warsztatach literackich z pisarką Ewą Białołęcką – pierwszą damą polskiej fantastyki, która przyjechała do biblioteki w Radziechowach aż z Gdańska.

Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie literackiej twórczości.

Warto pisać, warto brać udział we wszystkich konkursach organizowanych przez szkołę, gminę i powiat. Warto uwierzyć we własne siły, warto próbować, warto być kreatywnym. Nie warto zniechęcać się drobnymi niepowodzeniami.

Przeczytano: 413 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: