06 listopada 2014 20:32 | Aktualności

Wyniki konkursu wiedzy o patronie.

Jednym z przejawów patriotyzmu jest pamięć o ważnych dla kraju wydarzeniach, o wyjątkowych Polakach i ich zasługach dla wielkiej i małej Ojczyzny. Udział w konkursie o patriotycznej tematyce nie tylko uczy patriotyzmu, ale jest jego żywym przykładem.

5 listopada, w bibliotece odbył się tradycyjny już konkurs wiedzy o Janie Klichu. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest Samorząd Szkolny.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas IV – VI. Uczestnicy rozwiązywali test przygotowany przez p. Brandys, który składał się głównie z zadań otwartych. Musieli wykazać się bardzo dobrą wiedzą na temat życia i działalności Jana Klicha oraz wypisać wszystkie jego zasługi dla naszej lokalnej społeczności.

Laureaci konkursu

I miejsce – Izabela Krzus kl. VI b – 37 pkt.

II miejsce – Joanna Wrona – kl. V – 34 pkt.

III miejsce – Antonina Wawrowska – 33 pkt.

- Magdalena Dobija – 33 pkt.

Joanna Błachut – 31 pkt.

Wiktoria Ficoń – 27 pkt.

Kinga Gustyn – 27pkt.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a wychowawcom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu.

Opiekunowie SU

Wyniki konkursu wiedzy o patronie.